Google-Ads

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Adwords reklamları sayesinde tahmin ettiğinizden çok daha geniş kitlelere ulaşabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. YazılımBurda olarak amacımız marka değerinizi her gün biraz daha artırmak sitenizin trafiğini de buna orantılı olarak yükseltmektir. Böylelikle web siteniz aracılığıyla, markanızı en iyi hale gelmesini sağmaktayız.

YazılımBurda'nın Google reklam yönetimi için size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

Google Ads Nedir?

Google tarafından oluşturulmuş olan bu hizmet bir çeşit reklam verme mantığı ile ilerliyor. SEO hizmeti ile belirli bir zaman içerisinde Google sıralamasında yükselebilirken Ads ile bu süreci çok daha hızlı hale getirebilirsiniz. Yükselmek istediğiniz anahtar kelimeyi istediğiniz alanlara konumlandırabilir ve reklam saatlerini belirleyebilirsiniz. Fakat bunun bir uzman tarafından yapılması kazancınızı neredeyse iki katına çıkartacaktır. Normal bir kullanıcı, ayarlamaların hepsine hakim olamadığı için 1000₺’lik bir bütçe ile 100 tıklamaya ulaşırken bir uzman sizi 200 tıklamaya kolaylıkla ulaştırabilir.

Reklam yönetiminde işiniz ile alaka can alıcı bir slogan veya söz, kitlenizi daha çok etkileyecektir. Kısa görülen o alana öyle çarpıcı ve etkili bir içerik girilmelidir ki insanlar aradığının bu olduğunu anlasın ve sizleri tercih etsin. Yaptığınız hizmetinizin kısaca bir özetini veya neler yaptığınızın bir açıklamasını o alanda paylaşabilirsiniz. Google Ads ile hedef odaklı ilerlediğinizde kitleniz daha sağlıklı bir şekilde size ulaşacak ve telefonlarınız eskisinden daha çok çalacaktır. Adwords sayesinde haftalar hatta aylar alan işlemleri hızla yoluna sokabilirsiniz. Google Ads Reklam konusunda uzman ekibimizden yeni bir web sitesi oluşturduysanız google ads danışmanlığı almanızda fayda var.