Anahtar Kelime Çalışması

Anahtar Kelime Çalışması

Yazılımburda ile şirketinize uygun anahtar kelime çalışması yaparak, şirketinizin ve markanızın internette en hızlı şekilde bulunmasını sağlıyoruz.

YazılımBurda'nın size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

Anahtar Kelime Nedir ?

Anahtar kelime yönetimi Google Reklam (ads) başlamadan önce yapılması gereken en önemli çalışmadır. Şirketinizin yada markanızın en önemli yanlarının anlatan kelimeler bütünüdür. Sadece 1 (bir) anahtar kelime değil, sizi ve yaptığınız işi anlatan daha fazla kelime ile aramalarda bulunmanızı sağlamak için yapılan en önemli çalışmadır.

Doğru Anahtar Kelimeler Nasıl Bulunur ?

Yazılım burda olarak Google reklam (ads) yönetimi konusunda bizimle çalışmanız halinde, öncelikle şirketinizi ve markanızı çok iyi tanımakla başlıyoruz daha sonra rakiplerinizi analiz ediyoruz sonra yaptğımız değerlendirmeler ve çalışmalar sonucunda şirketinizi, markanızı ve yaptıklarınızı en iyi anlatacak kelimeleri buluyoruz, uzman ekibimiz bu konuda çok deneyimli olup en kısa sürede size uygun kelimeleri bulacaktır.

Hep Aynı Anahtar Kelimelerle mi Çalışacağız ?

Tabiki de hayır, ilk başta yaptığımız anahtar kelime çalışmalarını inceleyeceğiz ve sürekli raporlarla sizleri bilgilendireceğiz, anahtar kelimelerin Google algoritmaları tarafından belirlediği kalite puanlarına göre anahtar kelimeleri revize edeceğiz yada yeni anahtar kelimeler le takviyeler yapacağız. Uzman ekibimiz sürekli çalışarak en iyi anahtar kelimeler bulana kadar çalışacaktır.


Aradığınız Hizmeti Seçin Sizi Arayalım