CRM Yazılım Hizmeti

CRM Yazılım Hizmeti

YazılımBurda CRM yazılım hizmetimizle sizlere uygun fiyat avantajı sunarak ihtiyaçlarına çözümler sağlamaktadır.

YazılımBurda'nın size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

CRM Yazılımı Nedir? Ne İşe Yarar?

CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi), firmaların tüm müşteri ilişkilerinin kaydedilmesiyle elde edilen veriler sayesinde, şirketlerin, firmalarla ticari ilişkileri güçlendirme ve karlılıklarını arttırmak için kullandıkları teknoloji, strateji ve uygulamaların bütünüdür.

CRM Ne İşe Yarar?

Kısaca CRM, müşteri ile kurulan ilk temastan, satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamalarının kolay takip edilebilmesine olanak sağlayan hizmetler bütünüdür. Şirketlerde farklı birimlerde kullanılan CRM yöneticiler için, satış organizasyonunu yönetmek, satış performanslarını ölçmek ve süreçleri geliştirmek için kullanılırken; Satış temsilcileri tarafından ise, CRM’i teklif hazırlamak, sipariş takip etmek, geçmiş satışlara erişmek ve tüm bilgileri kayıt altına almak ve diledikleri zaman bu bilgilere kısa sürede erişebilmek için kullanır. Görüldüğü üzere en basit haliyle firmanın tüm departmanlarının ihtiyaçlarına cevap verebilen esnek ve modüler yapıya sahiptir.

CRM Kullanmanın Faydaları Neler ?

Sayısız ve çoklu e-posta gönderim seçeneği, parça parça ve karışık müşteri bilgi notları yerine, CRM’de belli bir düzenle kaydedilen bilgiler, müşterinin gerekli bilgilerine ihtiyaç anından ulaşılabilme imkanı. İşe yeni başlayan birisinin CRM yazılımı sayesinde vakit kaybetmeden işe adepte imkanı sağlar ve temas kurduğu müşterilerin ihtiyaçlarına en kısa sürede cevap verebilir, bu durum iş devamlılığı ve güven sağlar.

Yazılımburda olarak ihtiyaçlarınıza CRM yazılım tecrübesine sahibiz, ister hazır CRM yazılımızı tercih edebilirsiniz, isterseniz de şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaçlarınızı belirteceğiniz CRM yazılımını en kısa sürede teslim edelim. Tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz, hemen bizimle iletişime geçin firmanıza özel CRM yazılımınız olsun.


Aradığınız Hizmeti Seçin Sizi Arayalım