Emlak Sitesi Kurma Hizmeti

Emlak Sitesi Kurma Hizmeti

Emlak sitesi kurmak isteyen Firmalara özel Web Site tasarımları, kullanışlı yönetim paneli ile sizlerin hizmetine sunmaktayız.

YazılımBurda'nın size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

İstanbul Emlak Sitesi Kurma

YazılımBurda ile Modern görünümlü responsive Emlak Sitesi Kurmak isteyen müşterilerimiz için, güncel teknolojiler kullanılarak tasarlanan hazır site temalarından istediğiniz seçebilirsiniz.

Yeni geliştirdiğimiz yönetici panel yardımıyla müşterilerinizle daha etkileşimli olabilir, onlara satış , kiralama, ilanlarınız için haritada yer gösterme, mesaj gönderme, canlı chat gibi imkanları bulabileceğiniz ayrıca panel üzerinden yüklediğiniz fotoğrafları geniş açılı olarak müşterilerinize göstererek ilanınız ile ilgili detaylı inceleme imkanı verebilirsiniz.

İlanlarınıza Vitrin özelliği getirerek ilanınızı sitenizin üst bölümlerinde yayınlayarak dikkat çektirebilirsiniz. Para birimleri için T.C Merkez bankasından güncel kurlara göre ilanınızın fiyatını otomatik güncelleyebilirsiniz.

İlan kopyalama özelliği ile aynı özellikli ilanlarınızı kopyalayarak kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Birden fazla fotoğrafı aynı anda yükleme ve fotoğrafların boyutunu otomatik kendisi boyutlandıran özelliklerimizle ilanınız daha hızlı açılacaktır.

Mobil uyumlu responsive özellikleri sayesinde tüm cihazlardan web sayfasına girebilir sorun yaşamadan ilanlarınızı takip edebilirsiniz. 7/24 canlı destek sayesinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm imkanı bulabilirsiniz. 

Emlak sekteründe çalışan tüm firmaların ihtiyaçlarını giderecek özellikteki yazılımlarımızdan uygun fiyatlara yararlanmanız için sizleri bekliyoruz.


Aradığınız Hizmeti Seçin Sizi Arayalım