Etkili Kampanya Yönetimi

Etkili Kampanya Yönetimi

YazılımBurda reklam ekibiyle firmanızın özelliklerine uygun ve rakiplerinizi iyi analiz eden etkili kampanyalar oluşturarak sizi zirveye taşır.

YazılımBurda'nın size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

Etkili Reklam Kampanya Yönetimi Nasıl Olmalı ?

Kısaca en ucuz fiyat en doğru ve en çok müşteri kitlesine ulaştıran kampanya yönetimi olarak tarif edebiliriz.

Yazılım Burda İstanbul olarak Google arama motorunda en etkili şekilde kullanarak, doğru kampanyaları doğru şekilde istenilen hedef kitleye aktarıyoruz. En etkili reklam metinleri hazırlıyor ve anahtar kelimeleri belirleyerek en uygun bütçe ile en uygun hedef kitleden geri dönüşler almanızı sağlıyoruz. Bu şekilde etkili kampanya yönetimi sağlıyoruz.

  • Birden Fazla Kampanya Oluşturun

Etkili reklam kampanyası için şirketiniz, firmanız yada markanız için birden fazla reklam kampanyası oluşturmalısınız. Yaptığınız işleri tarif eden kampanyalar ile doğru hedef kitleyi yakalama şansınızı artırırsınız. Yazılım burda olarak sizleri en yakından tanıyarak yaptığınız işleri önce çok iyi özümseyip sizi anlatan kampanyalar oluşturuyoruz.

  • Birden Fazla Reklam Grubu Oluşturun

Reklam grupları oluşturarak yaptığınız işleri parçalayarak hedef kitleye erişmek için daha isabetli reklamlar oluşturabilirsiniz.

  • Etkili Anahtar Kelimeler Oluşturun

Her reklam grubu için çok fazla ve kalite puanı yüksek anahtar kelimeler bularak sektördeki rakiplerinize karşı avantaj sağlayın.


Aradığınız Hizmeti Seçin Sizi Arayalım