Google Reklam Yönetimi

Google Reklam Yönetimi

Yazılımburda'nın uzman ekibi ile şirketinize uygun Google Reklam politikaları geliştirip rakiplerinize karşı avantaj sağlayın.

YazılımBurda'nın size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

Google Reklam (Ads) Yönetimi Neden Önemli ?

Şirketinizi ve Markanızı internet üzerinden geniş kitlelere tanıtmak için Google Ads ile internet reklamlarını kullanmaktayız.Yapacağımız doğru reklam stratejisi ile Google (Ads) reklamların etkilerini görebilir, konsol ekranından geri dönüşleri, web sitenize ziyaretleri, tıklamaları inceleyebilirsiniz. Yazılım Burda nın tecrübeli ekibiyle yapacağımız doğru reklam yöntemleri ile hesaplı ve geniş kitlelere ulaşarak markanızın bilinirliğini ve prestijini artıracağız. Yapacağımız çalışmanın etkilerini kısa sürede görecek ve harcadığınız bütçenin kat be kat karşılığını alacaksınız. Biz süreci günlük, haftalık ve aylık olarak size raporlayacağız ve yaptığımız reklam çalışmasının sonuçlarını görmenizi sağlayacağız, optimum reklam politikasını yakalayana kadar sürekli iyileştirmeler yaparak şirketinizi ve markanızı en uygun bütçe ile internette bilinir hale getireceğiz.

Google reklam (ads) yönetimi konusunda uzman ekibimizden istediğiniz zaman reklam sonuçları ile ilgili bilgi alabilir, bütçe yönetimi konusunda ister kendiniz isterseniz yazılım burda'ya bırakarak bu konuda içiniz rahat bir şekilde durumunuzu takip edebilirsiniz. İlk başlangıçta bütçe olarak biraz yüksek maliyetler gözünüzü korkutmasın, zaman geçtikçe bilinirliğiniz artacak ve tıklama başına maliyet çok ucuza gelecek, harcadığınız maliyet kazancınız karşısında çok küçük kalacaktır. 

Google reklam yönetimi ile istediğiniz ülkede, bölgede reklamınızı yayınlama imkanına sahip olacaksınız ayrıca istediğiniz cihazlarda, istediğiniz yaş gruplarını seçerek size uygun müşteri portföyüne hitap etme imkanı kazanacaksınız, uzman ekibimiz sizi aradığınız müşteriyi bulmada %100 başarılı olarak size bu konuda ne kadar tecrübeli olduğumuzu ispatlayacaktır. Doğru strateji ve uygun bütçe ile aradığınız müşteri kitlesini yakalayacaksınız.

Google reklam (ads) yönetimi bu nedenle çok önemli, artık insanlar zamanlarının çoğunu internette geçiriyorlar bu nedenle internet reklamları tanıtım açısından oldukça geniş fırsatlar sunuyor, yazılım burda tecrübesiyle sizleri internet dünyasının tanınmışları arasına katacağız.


Aradığınız Hizmeti Seçin Sizi Arayalım