Seo Backlink Hizmeti

Seo Backlink Hizmeti

Web sayfalarınız için gerekli hizmetlerden olan Seo Backlink Hizmeti ile web sitelerinizin kalite puanlarını artıyoruz.

YazılımBurda'nın size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

Backlink Nedir ?

Backlink, web siteleriniz için ücretli veya ücretsiz olarak diğer web sitelerinden kendi sitenize aldığınız bağlantı linkleridir. 

Neden Backlink Kullanılmalıdır ?

Backlink, web sitenizin Google sıralamanızı belirlemede oldukça etkilidir, web sitenizin tanıtımı, diğer sitelerin sizi takibi vb nedenlerden dolayı Google algoritmaları bu hususa dikkat ederek web sitenize yapacağı puanlamada kaliteli web sitelerinden aldığınız backlinkler size olum puan almada katkı sağlamaktadır.

Backlinklerin faydalı olabilmesi için kalıcı ve kalite puanı yüksek web siteler tarafından alınması gerekmektedir. Google algoritma yapısında yapılan değişiklikler takip edilerek güncel algoritmalar dikkate alınarak backlink stratejinizi ona göre ayarlamalısınız. Bu konuyu şöyle detaylandırabiliriz; Geçmiş senelerde backlink alma denildiğinde nereden aldığınızın önemi yoktu ve ne kadar çok olursa o kadar önemliydi ancak durum şimdi çok farklı, kaliteli backlink denen kavram ortaya çıktı ve backlink aldığınız web sitelerinin Google tarafından hesaplanan kalite puanları ve aldığınız backlinkler üzerinden web sitenize gelen ziyaretçiler çok önem arz etmektedir.

Backlinkler Zararlı Olabilir Mi ?

Evet olabilir, yeni Google algoritmaları ile artık aldığınız backlinkler sizin için Google sıralaması için olumsuz sonuç oluşturabilir, bu konuda yapmanız gereken kalite puanı yüksek web sitelerinden backlinkler almanız ve aldığınız backlinkler üzerinden sitenize yapılacak trafikler çok önemlidir, bu nedenle aldığınız backlinkler kabusunuz olmasın.

Sonuç

Backlinkler Google sıralaması için önemli unsurlardır, eğer rakiplerinize karşı sıralamada avantaj sağlamak istiyorsanız mutlaka yapılması gerekli adımlardan birisidir. Bu hususta Yazılımburda olarak sizlere puanı yüksek web sitelerinden kalıcı backlinkler sağlıyoruz, Seo hizmetimizin önemli adımlarından olan backlink sağlama hizmetimiz ile sizleri Google arama motorlarında üst sıralara çıkarmayı garanti ediyoruz.

 

 


Aradığınız Hizmeti Seçin Sizi Arayalım