Seo Çalışması Süreçleri

Seo Çalışması Süreçleri

Seo çalışması süreci biraz uzun ve sabır isteyen bir süreçtir, hedefe ulaşmada uzun yılların tecrübesine sahip ekibimizle sizleri yönlendireceğiz

YazılımBurda'nın size özel fiyat avanlajlarımızdan yararlanmak için hemen irtibata geçin.

0554 381 5961 0530 876 7371

Seo Çalışması Süreci Nedir ?

Firmanızın yada Markanızın bilinirliğini artırmak için seo çalışması yapmaya karar verdikten sonra Yazılımburda olarak seo çalışması için sizinle uzun soluklu bir çalışma sürecine başlayacağız ve sizi Google Arama Motorunda ilk sıralarda çıkaracağız. Bu süreç içerisinde işin başından sonuna kadar yapılacak bir dizi işlemler vardır bu işlemlerin tamamlanmasına kadar geçen süreye Seo Çalışması Süreci denir. Sizlere kısaca bu süreç içerisinde neler yaptığımızdan bahsedeceğim.

  • Durum Analizi

  Halihazırda mevcut web sitemizin durumunu analiz ederek başlarız, çünkü mevcut durumu belirlemek ilk aşamada önemlidir. Burada hangi bilgilere sahip oluruz; web sayfasının rakipleri karşısında kaçıncı sırada olduğu, web sayfasının eksik kısımları, rakip analizi gibi durumlar analiz edilir ve seo çalışması yol haritası için fikir sahibi olunur.

  • Rakip Analizi

Seo çalışmasının bir diğer aşaması rakip analizi bu konu önemli bir konudur, sektörde rakip olduğunuz şirketlerin durumlarını öğrenerek yapacağımız çalışmaları bu minvalde şekillendirmeye yarar, rakiplerin durumları bilmek sektördeki gerçek konuma erişmek için neler yapmamız gerektiğini gösterir.

  • Site İçi Seo (On Page Seo) 

Bu aşamada web sayfanızın içeriğinin seo açısından incelenip eksikliklerin giderilmesi kısımlarını tamamlama aşamasıdır. Bu kısımda web sitemizin SSL bağlantıya sahip almasını, site içerindeki url kısımlarının Seo dostu olmasını, meta etiketleri, title, header kısımlarının seo uyumlu hale getirilmesi, web sitemizin hızının ölçülüp içeriklerin buna göre yeniden yüklenmesi ve mobil uyumluluğun sağlanması gibi tamamen web sitesini seo'ya uyumlu hale getirme işlemidir.

  • Anahtar Kelime Belirleme

Yaptığımız işle alakalı anahtar kelime çalışması yaparak site içerisinde bunların uygun yerlerde kullanılarak, site içeriğinin bu çerçevede yeniden güncellenmesi ve dolgun içerik hazırlanması sağlanır.

  • Site Dışı Seo (Off Page Seo)

Site dışından kaliteli web sitelerinden backlink alarak sitemizin ziyaretçi trafiğini arttırız ve site puanımızın artmasını sağlarız. Şirketimizin sosyal medya hesapları yoksa bunlar açılır ve sürekli güncellenmesi ve içerik hazırlanması sağlanır.

Seo ile alakalı çalışma sürecinin neler olduğunu sizlere kısaca açıklamaya çalıştık, bunlar sadece işin ana hususları Yazılımburda olarak siz değerli müşterilerimizin Google aramalarında ilk sıralarda çıkarmak için ücretli ve ücretsiz araçlardan da faydalanıyor ve sizleri zirvelere çıkarma ve zirvede tutmak için tüm tecrübemizle çalışıyoruz. Sizde bizimle çalışmak istiyorsanız hemen iletişime geçin ve uygun fiyata kaliteli hizmet ayrıcalıklarından faydalanın.

 


Aradığınız Hizmeti Seçin Sizi Arayalım